Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 81 až 90 z celkem 228 článků.

Tréninková činnost do 3.11. přerušena!

Na základě usnesení Vlády ČR ze dne 21.října 2020 č. 1078 o přijetí krizového opatření se s účinností ode dne 22.10.2020 do dne 3.11.2020 mimo jiné nařizuje pobývat na veřejně přístupných místech nejvýše v počtu 2 osob.

Lepší předvedená hra, ale stále bez bodu

Druhý ligový turnaj zavedl céčko do těsné blízkosti věznice v Ruzyni. Cíl byl jasný – získat první body v sezóně. Klubové vedení zařídilo výrazné posílení kádru o zkušeného Petra Bínu a skvělé juniory. První soupeř, FBC Young Boys, je favoritem na postup. Jde o skvěle kombinačně a takticky vybavené mužstvo, které nemá slabší články. První minuty zápasu ale ukázaly, že Slavia je mu víc než vyrovnaným soupeřem. V osmé minutě otevřel skóre soupeř po chybičce gólmana Počty, kterému vypadl lehký míček přímo před útočníka Young Boys. Ten zcela nebráněn lehce skóroval. Pak přišel faul Petra Bíny, který soupeř po necelé minutě potrestal. Petr na začátku druhé třetiny snížil na 1:2. O minutu později mladý bek Honza Křížek poprvé fauloval a soupeř rychle trestal. Po dalším gólu Young Boys byl stav najednou 1:4, slávisté přesto dál bojovali. Do konce třetiny střílel přesně opět Petr Bína, následoval ho Cyril Polák, na kterém byl hlad po gólu vidět asi nejvíc. Cyril pak otevřel skóre třetí třetiny, krátce potom zužitkoval Tom Vambera přihrávku Bíny a po skvělé individuální akci vstřelil gól na 5:4 pro Slavii. Soupeř vyrovnal, pak přišla první přesilovka Slavie. Proměnit se jí nepodařilo, naopak o pár minut později Young Boys otočili na 6:5. Vzápětí si šel na trestnou lavici sednout opět Honza křížek, tentokrát byl jeho faul nutný, zabránil soupeři v postupu do jasné gólové šance. Slavia rychle dostala ze třetího oslabení třetí gól, po čtyřech vteřinách (sic!) střílel nebráněný hráč Young Boys přesně. Pár vteřin před koncem upravil soupeř skóre na 8:5 ve svůj prospěch. Velmi kvalitní zápas plný zvratů tedy body nepřinesl, ale nebylo se za co stydět, Slavia zahrála velmi dobře. Hlavně přístup mladých posil, jejich aktivita a sebevědomí jsou příslibem do dalších utkání.

Výprodej u EXE SPORT!

Přinášíme všem členům klubu nabídku našeho partnera EXE SPORT, který přichází s obrovským podzimním výprodejem!

NOVINKY z klubu! Členská sekce eos

Je to tu! Na tento moment jsme dlouho čekali! V letošní sezóně jsme se konečně dočkali velké novinky v podobě spuštění celoklubové členské sekce eos.

První zápasy mužů C v nové sezóně

Po dlouhé době se i mužský tým C vrátil na palubovky florbalových hal. Hned první dva zápasy nás zavedly do nové haly TJ Kobylis, kde se v odpoledních hodinách odehrála utkání FBC Slavia Praha C proti FbK 1996 Příbram a FbC Red Dragons Hořovice B.

Rozhovor s trenérem A-týmu Ondřejem Otáhalem

Máme tu další ze série letních rozhovorů s trenéry klubu. A vzhledem k tomu, že je o tomto víkendu na programu 1. ligové utkání našeho A-týmu, nemohli jsme přinést rozhovor s nikým jiným, než s trenérem A-týmu Ondrou Otáhalem.