říjen 2023

FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno Méďové
10:6
so 7. 10. 2023 9:30 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FBC Slavia PrahaFAT PIPE Start98 Kunratice
9:4
so 7. 10. 2023 10:30 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FBC RakovníkFBC Slavia Praha
1:3
so 7. 10. 2023 11:30 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 bílíFBC Slavia Praha
13:5
so 7. 10. 2023 13:00 @ Jedenáctka VS (malé hřiště), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFBC Slavia Praha
3:10
ne 22. 10. 2023 9:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
Sokol RudnáFBC Slavia Praha
2:6
ne 22. 10. 2023 10:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Slavia PrahaFBC Rakovník
3:5
ne 22. 10. 2023 11:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo
FBC Slavia PrahaFbC Red Dragons Hořovice
6:9
ne 22. 10. 2023 12:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 2. kolo

listopad 2023

Panthers PrahaFBC Slavia Praha
– : –
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC RakovníkFBC Slavia Praha
– : –
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno Méďové
– : –
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaTatran Střešovice-Akademie Řepy
– : –
so 11. 11. 2023 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaTatran Střešovice-Akademie Řepy
3:8
so 11. 11. 2023 9:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno Méďové
10:6
so 11. 11. 2023 10:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC RakovníkFBC Slavia Praha
4:4
so 11. 11. 2023 11:30 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
Panthers PrahaFBC Slavia Praha
5:6
so 11. 11. 2023 13:00 @ SH BIOS Kladno, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaFBC Rakovník
4:1
ne 26. 11. 2023 9:00 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
Kanonýři Kladno MéďovéFBC Slavia Praha
0:11
ne 26. 11. 2023 10:30 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
FBC Slavia PrahaFbŠ Bohemians Praha 4 bílí
4:3
ne 26. 11. 2023 12:00 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo
ACEMA Sparta Praha YELLOWFBC Slavia Praha
1:2
ne 26. 11. 2023 13:30 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 4. kolo

prosinec 2023

FBC Slavia PrahaFbC Red Dragons Hořovice
1:9
so 9. 12. 2023 9:00 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
Tatran Střešovice-Akademie ŘepyFBC Slavia Praha
2:4
so 9. 12. 2023 10:30 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
FBC Slavia PrahaBUTCHIS - Black
0:9
so 9. 12. 2023 12:00 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo
OLYMP FLORBAL ApollonFBC Slavia Praha
3:8
so 9. 12. 2023 13:30 @ SK Slavia Praha (hala Eva), Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 5. kolo

leden 2024

FbC Red Dragons HořoviceFBC Slavia Praha
9:0
ne 7. 1. 2024 9:00 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceFBC Slavia Praha
11:5
ne 7. 1. 2024 10:00 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Slavia PrahaOLYMP FLORBAL Apollon
4:7
ne 7. 1. 2024 11:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno Vlčáci
0:12
ne 7. 1. 2024 12:30 @ SH Hořovice, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Slavia PrahaKralupy Wolves BLUE
3:9
so 20. 1. 2024 10:00 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FAT PIPE Start98 KunraticeFBC Slavia Praha
9:7
so 20. 1. 2024 11:00 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤFBC Slavia Praha
10:11
so 20. 1. 2024 12:00 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Slavia PrahaBUTCHIS - Red
6:3
so 20. 1. 2024 13:00 @ SH Unhošť, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 7. kolo

březen 2024

FAT PIPE Start98 KunraticeFBC Slavia Praha
– : –
ne 17. 3. 2024 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Tatran Střešovice-Akademie ŘepyFBC Slavia Praha
– : –
ne 17. 3. 2024 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Slavia PrahaBUTCHIS - Red
– : –
ne 17. 3. 2024 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Slavia PrahaFbC Barracudas Slaný
– : –
ne 17. 3. 2024 @ SH TJ Tatran Střešovice - tělocvična, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 8. kolo