říjen 2023

FBC Slavia PrahaFbŠ Bohemians Praha 4 černí
9:2
so 7. 10. 2023 9:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
FAT PIPE Traverza ChodovFBC Slavia Praha
1:11
so 7. 10. 2023 10:40 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
FBC Slavia PrahaT.J. Sokol Šestajovice
1:3
so 7. 10. 2023 14:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 2. kolo
FBK Fat Pipe Vosy PrahaFBC Slavia Praha
2:8
ne 22. 10. 2023 9:40 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaFBC STŘELCI UNHOŠŤ
0:1
ne 22. 10. 2023 11:40 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
Kralupy WolvesFBC Slavia Praha
3:7
ne 22. 10. 2023 13:40 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaKanonýři Kladno bílí
1:3
ne 22. 10. 2023 15:00 @ Přetlaková SH Kladno, Liga mladších žáků - skupina 3, 3. kolo

listopad 2023

FBC Slavia PrahaViking TJ Kobylisy
4:3
so 11. 11. 2023 11:30 @ Jedenáctka VS, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FAT PIPE Traverza ChodovFBC Slavia Praha
2:2
so 11. 11. 2023 13:10 @ Jedenáctka VS, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
T.J. Sokol ŠestajoviceFBC Slavia Praha
7:4
so 11. 11. 2023 14:00 @ Jedenáctka VS, Liga mladších žáků - skupina 3, 4. kolo
FBK Fat Pipe Vosy PrahaFBC Slavia Praha
2:2
ne 26. 11. 2023 9:50 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
FBC Slavia PrahaViking TJ Kobylisy
4:4
ne 26. 11. 2023 13:10 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo
FAT PIPE Traverza ChodovFBC Slavia Praha
0:2
ne 26. 11. 2023 14:50 @ SH ZŠ Campanus, Liga mladších žáků - skupina 3, 5. kolo

prosinec 2023

FBC Slavia PrahaFAT PIPE Traverza Chodov
8:0
so 9. 12. 2023 11:30 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤFBC Slavia Praha
1:5
so 9. 12. 2023 13:10 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Orka Čelákovice blackFBC Slavia Praha
5:1
so 9. 12. 2023 14:00 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo
Orka Čelákovice blackFBC Slavia Praha
5:1
so 9. 12. 2023 14:50 @ SH U Učiliště Čelákovice, Liga mladších žáků - skupina 3, 6. kolo

leden 2024

TJ Sokol DobříšFBC Slavia Praha
7:1
ne 7. 1. 2024 9:40 @ SH TJ Kobylisy, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
FBC Slavia PrahaKralupy Wolves
3:1
ne 7. 1. 2024 11:40 @ SH TJ Kobylisy, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
DDM Horní Počernice OrkaFBC Slavia Praha
2:8
ne 7. 1. 2024 13:40 @ SH TJ Kobylisy, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
FBC Slavia PrahaViking TJ Kobylisy
3:1
ne 7. 1. 2024 15:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga mladších žáků - skupina 3, 7. kolo
FBK Fat Pipe Vosy PrahaFBC Slavia Praha
1:3
so 20. 1. 2024 9:00 @ SH TJ Kobylisy, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
FBC Pitbulls Kolín - zlatíFBC Slavia Praha
1:1
so 20. 1. 2024 10:20 @ SH TJ Kobylisy, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
FBC Slavia PrahaViking TJ Kobylisy
3:4
so 20. 1. 2024 12:20 @ SH TJ Kobylisy, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo
FBC Slavia PrahaKralupy Wolves
1:3
so 20. 1. 2024 13:40 @ SH TJ Kobylisy, Liga mladších žáků - skupina 3, 8. kolo

březen 2024

FBC Slavia PrahaFBC STŘELCI UNHOŠŤ
– : –
ne 10. 3. 2024 9:40 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
FBC Slavia PrahaKralupy Wolves
– : –
ne 10. 3. 2024 11:00 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
FBC Pitbulls Kolín - zlatíFBC Slavia Praha
– : –
ne 10. 3. 2024 12:20 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo
OLYMP FLORBAL ApollonFBC Slavia Praha
– : –
ne 10. 3. 2024 14:20 @ SH Kralupy nad Vltavou, Liga mladších žáků - skupina 3, 9. kolo