září 2023

Florbal NeratoviceFBC Slavia Praha
– : –
so 23. 9. 2023 @ Sport Eden Beroun, 3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
FBC Slavia PrahaFlorbalová akademie MB
– : –
so 23. 9. 2023 @ Sport Eden Beroun, 3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
FBC Slavia PrahaFloor Maniacs Mělník
9:6
so 23. 9. 2023 10:10 @ Sport Eden Beroun, 3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo
Florbal NeratoviceFBC Slavia Praha
1:4
so 23. 9. 2023 13:40 @ Sport Eden Beroun, 3. liga dorostenců - skupina 3, 1. kolo

říjen 2023

FBC Slavia PrahaFloor Maniacs Mělník
– : –
ne 8. 10. 2023 @ Exe Sport Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
Tigers TJ Sokol Nehvizdy OrkaFBC Slavia Praha
– : –
ne 8. 10. 2023 @ Exe Sport Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACKFBC Slavia Praha
2:3
ne 8. 10. 2023 14:50 @ Exe Sport Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
FBC Slavia PrahaWizards DDM SO Praha 10 B
3:4
ne 8. 10. 2023 17:10 @ Exe Sport Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
FBC Slavia PrahaWizards DDM SO Praha 10 B
– : –
ne 29. 10. 2023 @ Bublina Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
FBC Pitbulls Kolín: PitbullovéFBC Slavia Praha
– : –
ne 29. 10. 2023 @ Bublina Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
FBC Slavia PrahaTigers TJ Sokol Nehvizdy Orka
3:4
ne 29. 10. 2023 9:00 @ Bublina Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo
Florbalová akademie MBFBC Slavia Praha
6:9
ne 29. 10. 2023 12:30 @ Bublina Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 3. kolo

listopad 2023

FBC Slavia PrahaACEMA Sparta Praha BLACK
– : –
so 11. 11. 2023 @ SH ZŠ Průhonice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
TJ Sokol Petrovice I.FBC Slavia Praha
– : –
so 11. 11. 2023 @ SH ZŠ Průhonice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
FBC Pitbulls Kolín: PitbullovéFBC Slavia Praha
6:5sam. náj.
so 11. 11. 2023 14:50 @ SH ZŠ Průhonice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
FBC Slavia PrahaTJ Sokol Petrovice I.
3:4sam. náj.
so 11. 11. 2023 18:20 @ SH ZŠ Průhonice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 4. kolo
Florbalová akademie MBFBC Slavia Praha
– : –
ne 26. 11. 2023 @ Nová MSH Mladá Boleslav, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
FBC Slavia PrahaFlorbal Neratovice
– : –
ne 26. 11. 2023 @ Nová MSH Mladá Boleslav, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
Floor Maniacs MělníkFBC Slavia Praha
2:5
ne 26. 11. 2023 15:00 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo
FBC Slavia PrahaFlorbal Neratovice
6:5
ne 26. 11. 2023 17:20 @ Multifunkční tělocvična Kosmonosy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 5. kolo

prosinec 2023

Floor Maniacs MělníkFBC Slavia Praha
– : –
so 9. 12. 2023 @ SH ZŠ Nehvizdy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
FBC Slavia PrahaTigers TJ Sokol Nehvizdy Orka
– : –
so 9. 12. 2023 @ SH ZŠ Nehvizdy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
FBC Slavia PrahaACEMA Sparta Praha BLACK
1:2
so 9. 12. 2023 15:00 @ SH ZŠ Nehvizdy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo
Wizards DDM SO Praha 10 BFBC Slavia Praha
2:12
so 9. 12. 2023 17:20 @ SH ZŠ Nehvizdy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 6. kolo

leden 2024

Wizards DDM SO Praha 10 BFBC Slavia Praha
– : –
so 6. 1. 2024 @ UNYP ARENA, 3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
FBC Slavia PrahaFBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
– : –
so 6. 1. 2024 @ UNYP ARENA, 3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
FBC Slavia PrahaFlorbalová akademie MB
4:8
so 6. 1. 2024 12:40 @ Arena Barrandov, 3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
Tigers TJ Sokol Nehvizdy OrkaFBC Slavia Praha
6:4
so 6. 1. 2024 15:00 @ Arena Barrandov, 3. liga dorostenců - skupina 3, 7. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACKFBC Slavia Praha
– : –
ne 21. 1. 2024 @ SH Gymnázium Mělník, 3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
TJ Sokol Petrovice I.FBC Slavia Praha
2:5
ne 21. 1. 2024 11:20 @ SH Gymnázium Mělník, 3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
FBC Slavia PrahaFBC Pitbulls Kolín: Pitbullové
3:4
ne 21. 1. 2024 16:00 @ SH Gymnázium Mělník, 3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo

únor 2024

Florbal NeratoviceFBC Slavia Praha
– : –
ne 11. 2. 2024 @ Hala Borky, 3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
FBC Slavia PrahaFlorbalová akademie MB
– : –
ne 11. 2. 2024 @ Hala Borky, 3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
Florbal NeratoviceFBC Slavia Praha
2:6
ne 11. 2. 2024 16:00 @ Hala Borky, 3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
FBC Slavia PrahaFloor Maniacs Mělník
7:2
ne 11. 2. 2024 18:20 @ Hala Borky, 3. liga dorostenců - skupina 3, 9. kolo
Tigers TJ Sokol Nehvizdy OrkaFBC Slavia Praha
– : –
so 24. 2. 2024 @ SH Králův Dvůr, 3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
FBC Slavia PrahaFloor Maniacs Mělník
– : –
so 24. 2. 2024 @ SH Králův Dvůr, 3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
ACEMA Sparta Praha BLACKFBC Slavia Praha
4:3sam. náj.
so 24. 2. 2024 9:10 @ SH Králův Dvůr, 3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo
FBC Slavia PrahaWizards DDM SO Praha 10 B
6:3
so 24. 2. 2024 11:30 @ SH Králův Dvůr, 3. liga dorostenců - skupina 3, 10. kolo

březen 2024

FBC Pitbulls Kolín: PitbullovéFBC Slavia Praha
– : –
so 23. 3. 2024 @ Exe Sport Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
FBC Slavia PrahaWizards DDM SO Praha 10 B
– : –
so 23. 3. 2024 @ Exe Sport Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
FBC Slavia PrahaTigers TJ Sokol Nehvizdy Orka
– : –
so 23. 3. 2024 10:10 @ Exe Sport Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo
Florbalová akademie MBFBC Slavia Praha
– : –
so 23. 3. 2024 16:00 @ Exe Sport Arena, 3. liga dorostenců - skupina 3, 11. kolo

duben 2024

FBC Slavia PrahaACEMA Sparta Praha BLACK
– : –
so 6. 4. 2024 @ SH ZŠ Nehvizdy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
TJ Sokol Petrovice I.FBC Slavia Praha
– : –
so 6. 4. 2024 @ SH ZŠ Nehvizdy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
FBC Pitbulls Kolín: PitbullovéFBC Slavia Praha
– : –
so 6. 4. 2024 @ SH ZŠ Nehvizdy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo
FBC Slavia PrahaTJ Sokol Petrovice I.
– : –
so 6. 4. 2024 @ SH ZŠ Nehvizdy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 12. kolo