FBC Slavia Praha
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
menu
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Florbalové vybavení
Program zápasů
Trenéři
Místa
Platby
Ke stažení
Týmy
Partneři
Kontakty
Články
Kemp
Soustředění
Nábor
Obchod
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Florbalové vybavení
Program zápasů
Trenéři
Místa
Platby
Ke stažení
Týmy
Partneři
Kontakty
Články
Kemp
Soustředění
Nábor
Obchod
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
Klub
Informace o klubu
Klubové události
Florbalové vybavení
Program zápasů
Trenéři
Místa
Platby
Ke stažení
Týmy
Partneři
Kontakty
Články
Kemp
Soustředění
Nábor
Obchod
Členská sekce
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
Program zápasů
15. 4. 2024 - 21. 4. 2024
16. týden
Podle týmů
Chronologicky
sobota 20. 4. 2024
Muži B
Kladno
so 20. 4. 2024 9:10
@
SH Slaný - Háje
,
PH a SČ přebor mužů, 11. kolo
1:13
so 20. 4. 2024 9:10
@
SH Slaný - Háje
,
PH a SČ přebor mužů, 11. kolo
Detail
Online
Statistiky
Starší žáci
Tigers
so 20. 4. 2024 10:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
2:2
so 20. 4. 2024 10:40
@
Jedenáctka VS
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Boleslav
Starší žáci
so 20. 4. 2024 12:20
@
Jedenáctka VS
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
2:2
so 20. 4. 2024 12:20
@
Jedenáctka VS
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
Sorry
Muži B
so 20. 4. 2024 12:40
@
SH Slaný - Háje
,
PH a SČ přebor mužů, 11. kolo
9:5
so 20. 4. 2024 12:40
@
SH Slaný - Háje
,
PH a SČ přebor mužů, 11. kolo
Detail
Online
Statistiky
Starší žáci
Falcon
so 20. 4. 2024 14:50
@
Jedenáctka VS
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
3:2
so 20. 4. 2024 14:50
@
Jedenáctka VS
,
Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Detail
Online
Statistiky
neděle 21. 4. 2024
Elévové
Unhošť
ne 21. 4. 2024 9:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
7:4
ne 21. 4. 2024 9:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Panthers Praha
Elévové
ne 21. 4. 2024 11:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
3:4
ne 21. 4. 2024 11:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Elévové
Radotín
ne 21. 4. 2024 13:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
5:3
ne 21. 4. 2024 13:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail
Vinohrady
Elévové
ne 21. 4. 2024 15:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
8:3
ne 21. 4. 2024 15:00
@
SH ZŠ Bítovská
,
Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Detail