Výsledky z uplynulého víkendu 28.-29. 1. 2023

Uplynulý herní víkend byl plný sešívaných zápasů, jejichž výsledky si můžete prohlédnou v našem článku.

DIVIZE SO, 28. 1. 19. kolo

FBC Slavia Praha 6:7 Orel Rtyně v Podkrkonoší

branky: 7. Ondřej Otáhal, 13. Ondřej Volf, 15. Dan Kašovský, 30. Dan Kašovský, 44. Lukáš Svačinka, 55. Michael Pitek - 9. Miroslav Kuře, 11. Adam Vejrek, 32. Jakub Martinec, 39. Marek Weinelt, 44. Miroslav Kábrt, 45. Marek Weinelt, 51. Kamil Hebelka; rozhodčí: Filip Novák - Marek Střída; vyloučení: 2 + Ondřej Otáhal OS:4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Koval 23 - Jan Beneš 23; po třetinách: 3:2, 1:2, 2:3

Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Darovali jsme dnes 3 bodíky. Do obrany velký, špatný. Do útoku lepší, ale produktivita naprosto příšerná. Mějte se všichni pěkně!

Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): V první třetině jsme byli v obranný fázi jak lesní včely na louce, ale i tak jsme dokázali se soupeřem držet krok. No a druhá a třetí třetina, to byla jiná písnička. Změna herního stylu nám prospěla a dokráčeli jsme si, ač i možná se štěstím, ke třem bodům. Zdravíme všechny marody a nemarody do Podkrkonoší a děkujeme soupeři za utkání.

* HRAJEME PRO RADOST ZE HRY
V této soutěži nejsou v rámci zdravého rozvoje hráčů zveřejňovány výsledky ani statistiky.