Výsledky z uplynulého víkendu 21.-22. 1. 2023

Máme za sebou další herní víkend a vy se můžete podívat na souhrn všech výsledků našich týmů, které byly v akci.

DIVIZE SO, 21. 1. 18. kolo

FBC Kutná Hora 1:2pn FBC Slavia Praha

branky: 51. Jiří Schwarz - 59. Ondřej Otáhal, N Jakub Procházka; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Jaroslav Dlouhý 27 - Lukáš Rašovský 27; po třetinách: 0:0, 0:0, 1:1, 0:0

Komentář domácích Vokřál Jiří (Asistent trenéra): V první řadě bych chtěl poděkovat fantastickým divákům. Taková kulisa na divizi, to je prostě famózní. Doufám, že je dnešní "šachy" neodradili a přijdou nás podpořit i příště. Jinak zápas velmi vyrovnaný, ani jeden tým úplně nevěděl, jak překonat toho druhého. Škoda fatální chyby na konci, kterou jsme soupeře vrátili do zápasu. Tři body by byly příjemnější, ale jako zkušenost to dnes bylo obrovsky cenné. Díky za zápas hodně štěstí v dalších bojích.

Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Hodně opatrný florbal, oba týmy pečlivě dbaly na defenzívu. Tak tomu bylo většinu zápasu. Vodu trochu čeřili přesilovky, ale ani tam góly nepadaly. Zápas opravdu začal až s vedoucí brankou domácích. Se štěstím jsme v závěru vyrovnali a v prodloužení byly více na míčku. Rozhodnutí nakonec padlo až v nájezdech, ve kterém (stejně jako v celém zápase) zazářil Lukáš Rašovský. Zaslouženě bereme 2 body a těšíme se na pivko. Díky moc všem za zápas!