Výsledky z uplynulého herního víkendu 25.-26. 2. 2023

O uplynulém víkendu rozehráli muži play-up o postup do Národní ligy. Kromě dvou utkání našeho elitního týmu, se do hry také dostali dorostenci a mladší žáci.

DIVIZE SO, 25. 2. 1. utkání 1. kolo PLAY-UP

FBC Slavia Praha 4:8 FbC Písek (stav série 0:1)

branky: 11. Ondřej Otáhal, 31. Michael Pitek, 47. Antonín Štička, 49. Vojtěch Šafář - 2. Michal Cigánek, 9. Jakub Mikeš, 26. Jan Králík, 38. Michael Kolínský, 40. David Chvosta, 55. Michal Měřička, 56. Jan Králík, 58. Michael Kolínský; rozhodčí: Patrik Trejbal - Jan Chuděj; vyloučení: 4 + David Laho OS:5; využití: 1:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský -8 - Vlastimil Dvořák -4; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:3

Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): První utkání série, takže bylo opatrnější z obou stran. Do dalších utkání si vyhodnotíme co můžeme zlepšit, ale hráče bych pochválil za koncentrovaný výkon. Odmakáno a bereme první vítězství v sérii. Obrovský dík patří našim fanouškům, kteří nám vytvořili domácí prostředí.

Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Prohráváme zaslouženě 1:0. Zítra je nový den, nový zápas. Zkusíme ho zvládnout lépe než ten dnešní. Děkujeme všem za zápas.

DIVIZE NE, 26. 2. 2. utkání 1. kolo PLAY-UP

FBC Slavia Praha 6:0 FbC Písek (stav série 1:1)

branky: 20. Michael Pitek, 32. Lukáš Svačinka, 33. Vojtěch Šafář, 36. Dan Kašovský, 56. Ondřej Otáhal, 57. Filip Samuel Dušek; rozhodčí: Marek Střída - Filip Novák; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Tomáš Koval 28 - Vlastimil Dvořák 28; po třetinách: 1:0, 3:0, 2:0

Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes jsme naznačili čeho jsme schopni. Výkon hodný vyřazovacích bojů. Maximální nasazení, podpořené herní kvalitou. Ve skvělé atmosféře zasloužené vítězství. Těšíme se na další boje a děkujeme soupeři, rozhodčím a fanouškům obou táborů za skvělou kulisu.

Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér): Dneska zasloužené vítězství soupeře. Až ve třetí třetině jsme přepli na vyšší rychlostní stupeň, zatímco soupeř hrál od začátku na plno. Byl důraznější a potrestal naše individuální chyby. Hráče bych pochválil, že hráli až do konce utkání a chtěli dosáhnout alespoň vstřelené branky. Série se nehraje na jedno utkání, ale na tři. Máme týden se poučit a doma budeme připraveni. Díky soupeři za férové utkání a našim fanouškům za podporu. Skvělá atmosféra.

Nejlepší hráči druhého utkání, za tým Slavie to byl brankář Tomáš Koval, který vychytal čisté konto.