Výsledky sešívaných týmů z uplynulého víkendu 3.-4. 12. 2022

Také o uplynulém víkendu naše sešívané týmy odehrály svoje zápasy. Přečtěte si, jak se jim dařilo a s kým se utkaly naše nejmladší kategorie.

Dospělí

DIVIZE NE, 4. 12. 13. kolo

FBC Slavia Praha 12:6 FBC Panthers Liberec

branky: 1. Jakub Procházka, 3. Filip Bílek, 11. Filip Bílek, 13. Ondřej Otáhal, 18. Ondřej Otáhal, 18. Radek Kubala, 22. Michael Pitek, 24. Ondřej Volf, 26. Dan Kašovský, 26. Ondřej Volf, 39. Martin Fojtík, 58. Martin Fojtík - 5. Jan Král, 42. Jan Král, 44. Ondřej Neuman, 46. Jan Král, 47. Ondřej Neuman, 52. Štěpán Holomoucký; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 1 + Tomáš Svačinka OS:4; využití: 3:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 26 - Jakub Rudiš 29, Josef Slabý 8; po třetinách: 6:1, 5:0, 1:5

Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): První půlka zápasu suprová. Trošku si myslím, že lepší průprava na duel od soupeře a nemuselo to být tak jednoznačné. Ale jedině dobře, že jsme si dobře zahráli a konečně poměrně klidně vyhráli. Klobouček soupeři jak zahrál 3. třetinu, ještě že takhle kvalitně jenom tuhle jedinou. Díky moc všem zúčastněným za utkání!

Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Slavia byla dnes jasně lepší o tom žádná, ale první dvě třetiny bylo skore až přiliš kruté, protože šancí jsme měli dost. Naopak jsme dostávali kolikrát hrozné haluze, ale jak se říká, na pos.anýho i hajzl spadne. Ve třetí jsme konečně začali dávat goly a aspon kosmeticky upravili výsledek. Díky všem zúčastněným, pro mladý supr škola.

HRAJEME PRO RADOST ZE HRY
V této soutěži nejsou v rámci zdravého rozvoje hráčů zveřejňovány výsledky ani statistiky.