Výsledky sešívaných týmů z uplynulého víkendu 19.-20.11.2022

Dospělí

DIVIZE SO, 19. 11. 11. kolo

FBC Pitbulls Kolín 3:7 FBC Slavia Praha

branky: 19. Zdeněk Vavřina, 23. Zdeněk Vavřina, 44. Filip Pletka - 10. Matěj Fulín, 10. Martin Fojtík, 12. Martin Fojtík, 26. Antonín Štička, 28. Martin Fojtík, 53. Ondřej Otáhal, 56. David Laho; rozhodčí: Martin Preclík - Jan Brejcha; vyloučení: 5:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Aleš Moc 45 - Tomáš Koval 36; po třetinách: 1:3, 1:2, 1:2

Komentář domácích Cícha Petr (Vedoucí): Dramatické utkání, které muselo bavit. Konečně jsme zlepšili důraz a střídačka žila a zurčela. Bohužel na body to nestačilo, ale je to, věřím, pozitivní signál do dalších zápasů. Sezóna se sice nevyvíjí dobře, ale s podobnými výkony body určitě přijdou.

Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes zasloužené vítězství, ikdyž jsme místy měli s houževnatým soupeřem velké starosti. Některé pasáže za nás byly velmi dobré, a výborně do zápasu vstoupil 3 útok, který nám ve třetí třetině hodně pomohl zvládnout závěr zápasu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za zápas a přejeme klukům z Kolína nějaké ty bodíky v příštích zápasech, protože si je zaslouží.