Druhý hrací víkend roku 2023 je za námi a vy se můžete podívat na souhrn výsledků našich červenobílých týmů dospělých i mládeže.

Dospělí

DIVIZE SO, 14. 1. 16. kolo

Floorball Club FALCON 5:4p FBC Slavia Praha

branky: 10. Jakub Škrdla, 20. Alexander Marek Bera, 23. Richard Marek, 60. Jakub Škrdla, 62. Matěj Nezbeda - 25. Radek Kubala, 29. Dan Kašovský, 50. Ondřej Otáhal, 56. Antonín Štička; rozhodčí: Tomáš Grigar - Karel Kotyza; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Malý ? - Tomáš Koval -5; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:2, 1:0

Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Do zápasu jsme dobře vstoupili, ale postupně nám docházel dech. Slavia byla florbalově lepší, vítězství nám přinesla naše bojovnost a touha bodovat. Soupeři děkujeme za utkání a přejeme mnoho štěstí do play-off.

Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): První ostrý zápas v novém roce jsme tak úplně nezvládli. Cením obrat ve skóre v průběhu zápasu, ale ten konec se nevydařil. Takový je občas sportovní život. Zítra máme šanci na reparát. Díky všem za zápas.

DIVIZE NE, 15. 1. 17. kolo

FBC Slavia Praha 8:6 Florbalová akademie MB

branky: 26. Radek Kubala, 27. Radek Kubala, 33. Tomáš Svačinka, 43. Antonín Štička, 45. Jakub Procházka, 52. Ondřej Otáhal, 59. Antonín Štička, 60. Martin Fojtík - 8. Albert Vocel, 15. Zdeněk Vyhnánek, 19. Petr Machač, 27. Aleš Tůma, 31. Zdeněk Vyhnánek, 40. Hieu La; rozhodčí: Artem Zolotar - Filip Novák; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský 13 - Vojtěch Dufek 21; po třetinách: 0:3, 3:3, 5:0

Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Pro nás strašně těžké, asi desátý zápas v sezóně ve kterém prohráváme o 3 branky. Přiznám se, že jsem před třetí třetinou už nevěřil v obrat. Soupeř, ale vstoupil do třetí třetiny extrémně pasivně a my do toho dokázali využít. Za to si zaslouží tým velkou pochvalu. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za utkání. Pěkný zbytek neděle!

Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): První polovina utkání dobrá, v té druhé nás soupeř přehrál. V závěru si nás opět trochu našla smůla, která nás svou přítomností trochu trápí celou sezónu. Díky za zápas.

* HRAJEME PRO RADOST ZE HRY
V této soutěži nejsou v rámci zdravého rozvoje hráčů zveřejňovány výsledky ani statistiky.