Výsledkový servis z herního víkendu 9. - 10. 9. 2023

První herní víkend v nové soutěžní sezóně 2023/2024 měl na programu jediné utkání a to první zápas našeho elitního týmu mužů. Prohlédněte si podrobné statiky ze zápasu.

Muži

FBC Slavia Praha - Finance Novák FBK Jičín 5:6

branky: 7. Jaroslav Jaroš, 8. Michael Pitek, 27. Kryštof Dítě, 46. Cyril Polák, 56. Martin Kadlec - 23. Petr Dlouhý, 24. Tomáš Valkoun, 26. Jan Štál, 50. František Novák, 56. František Novák, 60. Bohumil Plíšek;

rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 4 + Lukáš Svačinka OS:6; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Kabelka 16 - Petr Líbal 25; po třetinách: 2:0, 1:3, 2:3

Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeřům, pořadatelům a rozhodčím za utkání. a Gratuluje k vítězství. Před námi je ještě hodně práce.

Komentář trenéra hostů: První třetina z naší strany nebyl florbal. Musím kluky pochválit za druhou a třetí třetinu, kde předvedli týmový výkon a zaslouženě si vezeme 3 body domů. Děkujeme soupeři za zápas.