Výsledkový servis z herního víkendu 7. - 8. 10. 2023

Prohlédněte si přehled výsledků z uplynulého víkendu, ve kterém odehráli své zápasy týmy mužů, dorostenců, mladších žáků a přípravky.

DIVIZE SO, 7. 10. 5. kolo

FBC Slavia Praha 11:8 FBC Panthers Liberec

branky: 14. Lukáš Rudiš, 26. Lukáš Svačinka, 28. Jaroslav Jaroš, 28. Lukáš Svačinka, 29. David Laho, 32. Vojtěch Šafář, 35. Vojtěch Šafář, 35. Radek Kubala, 36. Jaroslav Jaroš, 47. David Hanuš, 50. Jakub Procházka - 11. Ondřej Neuman, 18. Tomáš Hess, 20. Jan Dlouhý, 42. Jan Dlouhý, 46. Jan Burkoň, 51. Dominik Trunec, 54. Adam Kobera, 55. Josef Dalibor; rozhodčí: Karel Kotyza - Tomáš Grigar; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 24; zásahy brankářů: Pavel Dundr 34 - Jakub Churavý 4, Jan Abrt 11; po třetinách: 1:3, 8:0, 2:5

Komentář domácích Střída Marek (Trenér): V dnešním utkání jsme již měli světlejší okamžiky, na kterých se dá stavět, bohužel jsme se zase nevyvovarali ani těch slabších a zápas byl tak úplně zbytečné drámo. Do přístí týdne se musíme zase o fous zlepšit. Děkujeme soupeřům a rozhodčím za férové utkání. A pracujeme dál.

Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): První a třetí třetina ok, to co jsme předvedli v druhé části se nesmí stát na žádné úrovni...na začátku jasná šance na 1:4 a pak Matějská zadarmo. Pochvala pro mladýho Žužana, naskočil do toho super. Díky soupeřům a divákům.