Výsledkový servis z herního víkendu 18.-19. 2. 2023

Uplynulý herní víkend přinesl velkou porci zápasů, ve kterých byly v akci sešívané týmy. Elitní tým můžu si vítězstvím v posledním zápase základní části vysloužil první místo a vstupuje tak do PLAY-UP s výhodou domácího prostředí.

DIVIZE SO, 18. 2. 22. kolo

TJ Sokol Dvůr Králové nL 4:8 FBC Slavia Praha

branky: 2. Karel Vašák, 22. Petr Janíček, 39. Karel Vašák, 55. Petr Janíček - 6. Tomáš Svačinka, 11. Jakub Procházka, 44. Ondřej Otáhal, 47. Radek Kubala, 48. David Laho, 48. Matěj Fulín, 50. Tomáš Svačinka, 56. Antonín Štička; rozhodčí: Jitka Romančáková - Kateřina Hátlová; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 182; zásahy brankářů: David Stibor 7, Josef Němec 12 - Tomáš Koval 19; po třetinách: 1:2, 2:0, 1:6

Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Podávat takovéhle výkony celou sezónu, jsme v tabulce jinde. Parádní výkon proti vítězi divize. Škoda že jsme si znovu nechali dát několik branek během pár minut. Gratuluji soupeři k vítězství v divizi a přeji hodně štěstí v play-up. A děkuji divákům za zájem o florbal. Doufám, že byli spokojeni a v příští sezóně budou chodit zase.

Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Super špíl před play-up. Fantastická divácká kulisa, soustředěný a nepříjemný soupeř. Ve druhé třetině jsme nechali domácí jít zbytečně do vedení a tak jsme museli ve třetí třetině trochu šlápnout. Aktivní přístup nám otevřel spoustu ofenzivních možností, které jsme konečně začali proměňovat. Slavíme tak zasloužené vítězství a především triumf v Divizi C!! Děkuji všem zúčastněným za zápas a těšíme se na boje o postup do Národní ligy.