Výsledkový servis z herního víkendu 14. - 15. 10. 2023

Během víkendu ve znamení pražského derby své zápasy odehrály také týmy starších žáků, elévů a rezervního týmu mužů C.

DIVIZE NE, 15. 10. 6. kolo

ACEMA Sparta Praha U23 B 4:3 FBC Slavia Praha

branky: 24. Matyáš Kopecký, 48. Štěpán Novák, 52. Lukáš Veber, 59. Jan Kos - 8. Ondřej Hertl, 13. Lukáš Svačinka, 39. Martin Kadlec; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 100; zásahy brankářů: Samuel Stündl 16 - Pavel Chlup 30; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:0

Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Dneska jsme si šli 100 % pro přerušení nepříznivé série výsledků a jsem moc rád, že se nám to konečně podařilo zlomit. Díky moc klukům za týmový, bojovný výkon, kdy jsme si šli i přes nepříznivý vývoj zápasu pořád za svým cílem a byl jsem přesvědčený, že to ve 3. třetině dotáhneme. Konečně se k nám i přiklonilo štěstí a nejlepší moment jsme si nechali až do závěrečného oslabení. Díky rozhodčím i soupeřům za utkání a držím palce do dalších zápasů.

Komentář hostů Střída Marek (Trenér): Do zápasu jsme dobře vstoupili a byli lepším týmem, v druhé třetině převzal otěže utkání soupeř, ale nás držel skvěle chytající brankář, což nám pomohlo se zlepšit a znovu odskočit na rozdíl 2 branek. Do třetí třetiny jsme bohužel znovu vstoupili ustrašeně a velkou část jsme se snažili držet výsledek, což se nám vymstilo a nechali jsme soupeře srovnat.i díky zbytečným vyloučením. Vítěznou branku nám poté soupeř vstřelil v naší přesilovce, která bohužel byla obrazem našeho zhoršeného s ustrašeného výkonu v celé 3. třetině. Soupeř byl v důležitých momentech lepší a vyhrál zaslouženě, my musíme dál pracovat, abychom to příště zvládli lépe. Děkujeme rozhodčím a soupeři za utkání a gratulujeme k vítězství.