Přehled výsledků sešívaných oddílů z víkendu 4.-5. 3. 2023

Také první březnový víkend se hrály soutěže napříč všemi kategoriemi a naše sešívané týmy byly u toho. Kdo hrál a jak se jim dařilo si přečtěte v článku.

DIVIZE SO, 4. 3. 1. kolo - 3. utkání

FbC Písek 3:4pn FBC Slavia Praha

branky: 11. Jan Králík, 11. Michal Cigánek, 21. Jakub Mikeš - 3. Ondřej Otáhal, 4. Matěj Fulín, 11. Michael Pitek, N Michael Pitek; rozhodčí: Jan Dušek - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 273; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 27 - Tomáš Koval 28; po třetinách: 2:3, 1:0, 0:0, 0:0

Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes strašně těžký zápas, strašně lacino jsme přišli o náskok. Pak už jenom morál, skvělí brankáři a šťastné vítězství na nájezdy. Parádní atmosféra, díky všem za utkání!

Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Kdo dnes nepřišel, tak o hodně přišel. Úžasná atmosféra, skvělý zápas. Dneska se raduje Slavie a zítra uděláme všechno proto, abychom sérii vrátili do Prahy. Díky všem za dnešní utkání.

DIVIZE SO, 5. 3. 1. kolo - 4. utkání

FbC Písek 4:2 FBC Slavia Praha

branky: 3. Matěj Prčík, 10. David Chvosta, 40. Vojtěch Šanda, 53. Vojtěch Šanda - 26. Matěj Fulín, 31. Tomáš Svačinka; rozhodčí: Petr Stejskal - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 225; zásahy brankářů: Vlastimil Dvořák 21 - Lukáš Rašovský 21; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:0

Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Dneska trochu naopak, po vlažnějším začátku jsme se dostali zpět do zápasu a rozhodně nebyli horším týmem. Pak, ale přišel zkrat v závěru jinak výborné druhé třetiny a ten rozhodl zápas. Domácí se zvedli a my už nenašli cestu jak zápas zdramatizovat či otočit. Vidíme se doma na Slavii. Díky všem za zápas!

Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér): Klobouček před našima hráčema, že se oklepali ze včerejšího utkání. Dneska si to urvali sami za podpory fantastického publika. Vyrovnáno a v Praze se rozhodne. Věřím, že v Praze budeme mít téměř domácí atmosféru. Skvělé utkání jako včera. V úterý na Slavii!!!