189_20230221_214600.png

Pozvánka na PLAY-UP divize, 1. kolo již tento víkend!

První zápas je na programu v sobotu 25. 2. 2023 od 14:00, druhý zápas se odehraje den poté, v neděli od 16:00 hodin.

Již tento víkend naši muži zahájí play-up. Po vcelku dramatickém závěru sezóny, kdy A tým musel do posledního kola bojovat o první příčku v tabulce, se v sobotu a neděli představí na domácí palubovce na Slavii proti nejlepšímu čtvrtému týmu divizních soutěží, jihočeskému celku FbC Písek.

Série se hraje na tři vítězné zápasy a je jisté, že muže nečeká nic lehkého. Písek v posledních pěti zápasech vždy nastřílel alespoň 9 branek a suverénně si dokráčel pro 5 výher v řadě. Tuto sérii zahájí muži na domácí půdě.

Startujeme již o víkendu

První zápas je na programu v sobotu 25.2.2023 od 14:00 hod., druhý zápas se hraje den poté v 16:00 hod. Ke třetímu zápasu v sérii se muži přesunou již do Písku, kde se případně odehraje i čtvrtý zápas. Pokud by byl stav série nerozhodný 2:2, rozhodne pátý zápas na domácí palubovce na Slavii.

Na první pohled je jasné, že můžeme čekat vyrovnanou sérii plnou zajímavých momentů. Jako doprovodný program pro víkendová utkání je naplánován minizápas našich nejmenších kategorií přípravky a elévů. Zároveň v rámci nástupu k utkání doprovodí hráče na hřiště. Po skončení nedělního utkání je pak připraveno klubové focení jednotlivých kategorií.

Přijďte nás podpořit

Budeme rádi, pokud přijmete naše pozvání a přijdete podpořit naše muže na cestě do Národní ligy!

#vzhuruslavisti #spoludonarodky #prijdfandit