Postupujeme z prvního kola Poháru Českého florbalu

Sobota 19. 8.

SK Kladno Raisins - FBC Slavia Praha 3:8

branky: 3. Radoslav Hasaj, 20. Martin Dudek, 41. František Velinger - 5. David Hanuš, 10. Matěj Vodrážka, 17. David Laho, 28. David Hanuš, 29. Matěj Fulín, 30. David Hanuš, 32. Matěj Fulín, 37. Lukáš Kubánek; rozhodčí: Tomáš Grigar - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; brankáři: Petr Tlustý - Pavel Dundr; po třetinách: 1:2, 1:4, 1:2

FBC Slavia Praha - Florbal Kladno 4:6

branky: 1. David Hanuš, 15. Radek Kubala, 15. David Hanuš, 45. Matěj Vodrážka - 5. Daniel Šebela, 18. Filip Molhanec, 20. Václav Linhart, 26. Mikuláš Plášek, 44. Filip Molhanec, 45. Tomáš Ureš; rozhodčí: Tomáš Grigar - Michal Lipinský; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; brankáři: Pavel Dundr - Jaroslav Buben; po třetinách: 3:1, 0:3, 1:2

Neděle 20. 8.

FBC Slavia Praha - BK REAL ROUDNICE n/L 4:1

branky: 17. Michael Pitek, 20. Aleš Vorlíček, 43. Ondřej Otáhal, 45. Radek Kubala - 18. Daniel Pilař; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; brankáři: Petr Kabelka - Daniel Castrillo; po třetinách: 0:0, 2:1, 2:0

TJ Lokomotiva Louny - FBC Slavia Praha 2:13

branky: 1. Daniel Fraško, 31. Michal Bočánek - 6. Michael Pitek, 7. Matěj Vodrážka, 9. Matěj Fulín, 9. Antonín Štička, 13. Michael Pitek, 15. David Hanuš, 27. David Laho, 34. Lukáš Kubánek, 35. Cyril Polák, 40. Matěj Vodrážka, 42. Antonín Štička, 44. Matěj Vodrážka, 45. Jaroslav Jaroš; rozhodčí: Vojtěch Prokop - Ondřej Jícha; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; brankáři: Tomáš Gieszmann - Petr Kabelka/Pavel Dundr; po třetinách: 1:6, 0:1, 1:6

"Zahráli jsme si dobré přípravné zápasy, a i když se nám nepodařilo splnit všechny víkendové cíle, tak se tato prověrka dá hodnotit jako povedená."
– Marek Střída o výsledcích prvního kola

Máme na čem pracovat

Trenér mužů, Marek Střída, byl s výsledky zápasů spokojený. Vyjádřil se však k herním nedostatkům, na kterých musí s týmem zapracovat: "Zahráli jsme si dobré přípravné zápasy, a i když se nám nepodařilo splnit všechny víkendové cíle, tak se tato prověrka dá hodnotit jako povedená.

Určitě nám to ukázalo důležité aspekty naší hry, které fungují, a naopak i ty, na kterých musíme ještě pracovat. Víkend se obzvláště povedl mladým hráčům a novým posílám týmu, kteří postupně zapadají do party. Už se těšíme na další kolo a novou výzvu v podobě soupeře z Hořovic."