235_20240611_002828.jpg

Červeno-bílé zakončení sezóny 2023/2024

V pátek 7.6.2024 se v podvečer sešla naše florbalová rodina na domácí palubovce SH Slavia Praha, aby se rodinným turnajem a setkáním všech kategorií rozloučila s aktuální sezónou.

Při setkání zaznělo poděkování všem hráčům, hráčkám, gólmanům, trenérům a vedoucím družstev. A obrovské poděkování patří i rodičům, babičkám, dědečkům, přátelům. Bez Vaší podpory by to nešlo!

Společně plníme povinnosti

Poděkování také patří pořadatelům divizních utkání: 

Adélka Matoušková, Míša Nguyenová, Erik Schier, Cyril Polák, Vincent Dvořák, Matouš Cícha, Petr Janeček, Alex Petrovič, Tomáš Vavřík, Séba Blahynka, Honza Křížek, Janina Melounová a Vojta Prokop.

A nesmíme zapomenout ani na pomocníky z řad našich dětí a mládeže při sbírání míčků a rovnání mantinelů: 

Kryštof Janoušek, Šimon Macháček, Honzík a Ondra Mikulášek, Utku Şen, Ríša Hampejs, Martin Hes, Max Chrena, Táda Janoušek, Dominic Kalát, Ondra a Jonáš Klozar, Petr Korbel, Vláďa Mareš, Matěj Petržilka, Jarda Svoboda, Kryštof Štěpánek, Pepa Tejkl a Lola Zindulková. A dále jmenovaní si svojí četností účastí zasloužili i odměnu: Kuba Havránek, Kuba Doležal, Majda Janoušková, Roland Malý a Sebík Vraštil, a nakonec nejpilnější Eliáš Gregor a Tomáš Dušek.

Jménem klubu bychom také rádi poděkovali i rozhodčím, kteří zodpovědně plnili klubovou povinnost, kterou vůči Českému florbalu máme:

Séba Blahynka, Štěpán Daneš, Vašek Grulich, Terka Macounová, Michal Obertan, Cyril Polák, Kuba Procházka, Luky Rašovský a Matěj Vrablík.

Poděkování našim partnerům

V průběhu večera proběhlo losování o 3 vouchery v hodnotě 5.000 Kč na ubytování našeho partnera Ubytování u Foltýnů – Hracholusky, Krkonoše, Šumava nebo Český les. Vylosovaným blahopřejeme a přejeme krásnou dovolenou. Děkujeme panu Pavlu Foltýnovi za poskytnutí voucherů.

Děkujeme také našim partnerům:

  • EXE SPORT (florbalové vybavení)
  • YONEX (florbalová obuv)
  • a další: Český florbal, ELEB CZ s.r.o., MBJ servis s.r.o., GD s.r.o., eos media s.r.o., Ubytování U Foltýnů

Za finanční podpory:

  • NSA, MČ Praha 10, Hl.m.Praha

Za rok se sejdeme znovu

Věříme, že jsme tímto započali každoroční setkání červeno-bílé florbalové rodiny a už teď se těšíme na 2.ročník rodinného turnaje napříč kategoriemi.

Díky, že jste s námi, a ještě jednou děkujeme za Vaši podporu. Bez Vás by to nešlo!!!

Hezké léto!