Letní příprava v plném proudu

Začaly letní prázdniny, ale ve florbalové Slavii nespíme. Ženy i muži vlétli do letní přípravy rovnýma nohama a pravidelně se schází ve venkovním areálu SK Slavia Propocená trička jsou důkazem, že to myslí s přípravou na Pohár a novou sezónu vážně. Zanedlouho bude venkovní příprava u konce a všichni už se těší na halovou část.

Nezahálí ani juniorka pod vedením nového trenéra Petra Bíny. A protože jsme všichni měli vynucenou pauzu, protáhli si sezónu do letních prázdnin také dorostenci pod vedením Martina Bejčka a starší žáci s trenérem Davidem Laho.

I když je teprve začátek července, srpen se nezadržitelně blíží. V jeho druhém týdnu nás čeká 4. letní florbalový kemp pro naše nejmladší, tedy přípravku a elévy. Kemp je také otevřený pro děti mimo Slavii a ještě stále zbývají 4 volná místa (stav k 7.7.2020). Takže, pokud máte dítko ročník 2010 – 2014, a nevíte kam s ním v týdnu od 4. do 10. srpna 2020, přihlaste ho na náš kemp! Stačí vyplnit přihlášku přímo na webu kempu.

Hned v dalších týdnech nás čeká tradiční soustředění ve Rtyni v Podkrkonoší, v krásné hale místního spolku Orel. Nejprve vyrazí na soustředění starší žáci, dorostenci, juniorky a junioři. V posledním srpnovém týdnu potom mladší žáci.

Naši muži a ženy se tou dobou už budou chystat na Pohár Českého florbalu. O víkendu 22. – 23. srpna 2020 změří své síly s vylosovanými soupeři muži, a to v Jičíně. Následující víkend, 29. – 30. srpna 2020, se poměří se svými soupeřkami v Plzni ženy.

Novou sezónu 2020/2021 pak zahájíme náborovým dnem, a to ve čtvrtek 3. září 2020. Od pondělí 7. září 2020 se potom naplno rozjedou pravidelné tréninky všech kategorií.

(Navštíveno celkem 315x, dnes navštíveno 1x)