Elévové i v oslabené sestavě druzí!

V neděli 18.2.2018 jsme po delší pauze a zejména po týdnu jarních prázdnin, kdy se nekonaly tréninky, vyjeli s našimi elévy na další, v pořadí už 8. turnaj sezóny. V Kralupech nad Vltavou už jsme byli při podzimní části, tentokrát jsme sem zavítali ve značně oslabené sestavě pouze pěti hráčů do pole a jednoho gólmana.

První zápas hladká výhra

Navzdory ospalému začátku a vlastně i průběhu hry jsme prvního soupeře SK Dvojka Praha B porazili zcela jednoznačně. První polovina skončila jen 1:0 pro nás, ale ve druhé už jsme přidali na střelbě a dorážkách před gólmanem soupeře a vyhráli jsme ji 5:0. Celkové skóre po první hře tedy 6:0 pro nás. Výbornými výkony nás držel gólman Erik, který zaslouženě vychytal nulu! Hattrick si připsal Robin.

I druhý zápas vítězství

Věděli jsme, že druhý soupeř FbK Davle bude silnější a nepříjemnější. Na rozdíl od prvního zápasu ale kluci začali hrát od první vteřiny a když to v polovině bylo 4:0 pro nás, zdálo se, že si dojdeme pro hladké vítězství. Jenže jedna věc je, co se zdá, a realita vypadala přes pokyny trenérů jinak. Na začátku druhé půle to ještě chvilku šlo, ale pak začal dávat góly soupeř. Zbytečně jsme ho pouštěli ke střelám a dorážkám, nepokrývali jsme si jednotlivé hráče a soupeř trestal a trestal… Najednou to bylo jen o dvě branky a konec se blížil. Když už se na sebe trenéři koukli, jestli si raději nevzít timeout, přidali jsme gól i my a i když nás soupeř ve druhé půlce přehrál 4:5, celkový výsledek 8:5 pro nás není vůbec špatný. Opět skvěle zachytal Erik a hattrickem se blýskli hned dva hráči, Robin a Robert.

Boj o první místo

Díky dvěma vítězstvím nás čekal souboj o první místo s týmem Wizards DDM Praha 10 White. Po jednozápasové pauze jsme nastoupili k poslednímu dnešnímu utkání, ale od začátku jako bychom zase spali. Soupeř dal první rychlý gól, pak další a další… A najednou to bylo 0:5. Nehráli jsme naši hru a nebylo to jen únavou, někteří hráči zkrátka měli pocit, že se nemusí vracet se soupeřem, jenže tohle byl boj o první místo… Pak se nám konečně podařilo zabrat a dát tři rychlé góly za sebou. Rázem to bylo jen o dva góly a skóre 3:5 v polovině vypadalo nadějně. Po poločase ale zase nastoupil ten ospalý tým jako na začátku. Když se někdo nevrací, když se dva hráči sbíhají k jednomu soupeři a druhého nechají volného, když čekáme na přihrávku za dvěma soupeři… To se těžko hraje proti týmu, který to umí. Dostali jsme další 4 góly, sami jsme dali jen jeden. Celkové skóre 4:9 v náš nesprospěch.

Přestože jsme nevybojovali vítězství, je druhé místo v turnaji s tak oslabenou sestavou, s jakou jsme do Kralup přijeli, rozhodně úspěchem. Výborné výkony předváděl v brance Erik a v poli všichni hráči. Na nedostatky se zaměříme na trénincích a na další turnaj snad přijedeme zase o něco silnější.

Autor: Martin
Foto: pí. Glendová

Fotogalerie:

(Navštíveno celkem 299x, dnes navštíveno 1x)