Zapásy stržů v Mladé Boleslavi

Hodnocení zápasu

FBC Slavia Praha – Florbalová akademie MB

4:4

Naši sešívaní dorostenci odehráli o víkendu dva zápasy v Mladé Boleslavi (neděle 21. ledna 2018).

První zápas sehráli proti Florbalové akademii Mladá Boleslav. V první třetině hrály oba týmy celkem vyrovnaně. První gól, který dala bohužel MB, padl až v 5. minutě zápasu. My jsme ale do konce první třetiny stihli srovnat na 1:1, gól v 9. minutě dával L. Pfleger.

Do druhé třetiny jsme nastoupili v plné síle a bylo to vidět. První gól padl hned v první minutě po trefě T. Janovského. Poté přidal gól v 5. minutě L. Pfleger a na 4:1 zvýšil F. Slovák.

Do třetí třetiny jsme šli s dobrým stavem a mysleli jsme si, že soupeř to už nedokáže otočit. Bohužel opak se stal pravdou, když soupeř trestal naše chyby góly. Hned první gól nám soupeř dal na začátku třetiny a pak jsme dostali ještě další dva. Ke konci zápasu jsme navíc byli vyloučeni za špatné střídání. Zápas tak skončil remízou 4:4.

 

 

FBC Slavia Praha – FBC Kralupy n/V

4:10

Druhý zápas jsme odehráli se třetím týmem tabulky. Papírově jsme byli horší celek a absence našich dvou obránců nám také moc nehrála do karet. Další lehkou nevýhodou bylo, že Kralupy ten den hrály jediný zápas, a tak na nás jejich hráči nastoupili odpočatí. Hned v první třetině Kralupy ukázaly, že chtějí vyhrát, a totálně nás přehrávaly. Po našich velkých chybách a nedisciplinovanosti jsme dostali 4 rychlé góly. Zápas se mohl po první třetině zdát ztracený, ale i tak jsme bojovali a v druhé třetině trochu dotahovali. Avšak zápas i tak začal být spíš bojem o čest. Nakonec, vzhledem k tomu, že z obou stran bylo plno faulů, které rozhodčí přehlíželi, se z toho stal boj spíš o život. Kralupy se však nenechaly rozházet, přidaly pár rychlých gólů a vítězství už si nenechaly utéct. Naše velká bojovnost bohužel nestačila. Zradily nás chyby v obraně a neplnění trenérových pokynů. Doufejme, že nám do příštích zápasů naše bojovnost vydrží a budeme už jen vyhrávat.

 

Autoři: Pavel Holeček, Tomáš Janovský

(Navštíveno celkem 113x, dnes navštíveno 1x)