Mlži napodobili elévy, také vyhráli celý turnaj

V sobotu 16.12. jsme pořádali na Slavii daší turnaj, tentokrát mladších žáků. Sestava byla mírně oslabená o jednoho nemocného a jednoho mimo ČR, ale doplnili jsme stav z elévů.

První zápas na jedničku

První zápas v 9:00 byl ten náš, proti soupeři FbK Olymp Praha Herkules. Naši kluci do toho doslova vlétli a v poločase byl stav už 7:1 v náš prospěch. Pokyny do druh půlky byly jasné, nepolevit a nenechat soupeře skórovat, ale je to těžké, když vedete o tolik. Pak si každý chce něco vyzkoušet a taky dát gól. I druhou polovinu jsme ale zvládli a celkové skóre se zastavilo na stavu 11:3. Hattrick pro Sašu a pro Tobíka.

Druhý zápas jsme si vyzkoušeli ve dvou

Na další zápas jsme nastoupili řádně natěšení, ale protože jsme věděli, že soupeř Florbalová akademie MiloviceB přijel nejspíš v hodně oslabené sestavě, byli jsme zvědaví, jak to půjde. Šlo to bohužel až příliš snadno, naše akce nebyl soupeř schopen vůbec zastavit. V polovině zápasu to bylo už přes 20 gólů v náš prospěch, a tak kluci sami přišli s nápadem, že by si zkusili zahrát jen ve 2 proti 3. Rozhodčí příspěchat s druhým nápadem hrát superhrubý čas. Přes hru v oslabení jsme neinkasovali a naopak sami ještě nějaké góly přidali. Nakonec 24:0.

Třetí zápas nejvyrovnanější

Posledním soupeřem byl další Olymp, tentokrát Achilles. Nejspíš i nějakou pooobědovou únavou, nebo možná tím, že jsme předchozí zápas odehráli tak snadno, jsme nezačali moc dobře. Byli jsme častěji na míčku, ale bez pořádného zakončení, navíc jsme soupeře nechali snadno za sebou a umožnili mu tak skórovat. Marně se Dominik v brance snažil a vytahoval skvělé zákroky, když se nikdo včas nevrátí do obrany a necháme soupeře samotného dorážet volný míček, tak z toho góly prostě padají. V polovině smírný stav 3:3. Po poločase bylo v plánu vrátit se k naší hře, ale nedařilo se. Každý se snažil brát odpovědnost na sebe a tak místo pěkných přihrávek bylo k vidění nastřelování soupeře a trefování gólmana Olympu. Nutno říci, že i ten několikrát vytáhl skvělé zákroky a tak byla hra až do poslední chvíle vyrovnaná. Nám se podařilo dát o jeden gól více a tak jsme byli ti šťastnější. Výsledek 7:6.

V posledním turnaji letošního roku jsme tak i s mladšími žáky vyhráli vše. Nezbývá než si užít vánoční volno.

Autor: Martin

(Navštíveno celkem 217x, dnes navštíveno 1x)