90 let rugby ve Slavii

Jsme rádi, že jsme součástí Slavie, která pod sebou sdružuje velké množství sportů. O to jsme právě víc nadšení do dalšího rozvoje mladé florbalové Slavie, když vidíme že rugby ve Slavii slaví již 90 let od svého založení. Máme tu čest sdílet tuto pozvánku.

„Letos je tomu devadesát let od vzniku nejdéle existujícího ragbyového klubu v Čechách, Slavie Praha. Chceme celou sezonu zasvětit tomuto významnému jubileu, když vyvrcholením oslav bude Sportovně společenský den ragby na našem stadionu v Edenu v sobotu 27. 5. 2017.
Od 9 hodin do večera budou na našem stadionu v Edenu probíhat utkání všech věkových kategorií, kluků od 6 let až po „A“ mužstvo Hvězd, ženy a veterány, uskuteční se zábavné soutěže pro děti a příchozí „Seznamte se s ragby“. O večerní zábavu se bude starat DJ, vstupenky budou slosovatelné o zajímavé ceny. Ale hlavně, chceme se setkat se zástupci všech českých ragbyových klubů, s jejich současnými i bývalými hráči a funkcionáři, příznivci, přáteli i s oficiálními hosty. Kolik se mohlo za těch devadesát let stát věcí, vítězství i proher, krásných zážitků, na hřišti, v klubovně, na zájezdech i v občerstvovacích stanicích, na které je třeba vzpomenout, pohovořit o nich, zhodnotit je a potěšit se s kamarády, které jsme možná věčnost neviděli. Teď bude příležitost!
Stravování a občerstvení je zajištěno po celý den. Vstupenky jsou v předprodeji u manažera klubu Marka Hory (marek.hora@volny.cz) nebo v den konání akce na stadionu. V nejbližší době bude na internetových stránkách RCS (www.slaviarugby.cz) otevřen portál, na kterém budou postupně umísťovány články, fotografie a zajímavosti z celé historie i současnosti klubu, který je neoddělitelně spjat s historií celého českého ragby. Sledujte naše stránky i FB, pozvěte své známé a přátele.

Těšíme se na vás, 90 let je jen jednou!
Ragby zdar!

Jan Stránský
předseda RC Slavia Praha“

(Navštíveno celkem 284x, dnes navštíveno 1x)