NOVINKY z klubu! Členská sekce eos

Je to tu! Na tento moment jsme dlouho čekali! V letošní sezóně jsme se konečně dočkali velké novinky v podobě spuštění celoklubové členské sekce eos.

Toto září se zapíše do historie florbalové Slavie. Povedl se nám další velký krok ve vývoji klubu. Konečně jsme se dočkali jednoduchého online propojení mezi členy, trenéry, vedením, prostě celého klubu.

Do moderního světa a sportu už celoklubové online prostředí neodmyslitelně patří. Proto jsme moc rádi, že i my jsme se připojili do široké rodiny klubů, které již klubovou sekci eos používají. Díky tomu se výrazně zlepší přehlednost nadcházejících událostí jako jsou například tréninky, přátelská utkání nebo samotné zápasy jednotlivých týmů. Databáze členské sekce je neustále aktualizována, a tak se hráči rychle a efektivně dostanou k relevantním informacím. V neposlední řadě klubová sekce slouží také pro správu plateb, kdy došlo k výraznému zjednodušení při jejich generování.

Navíc klubovou sekci eos nemusí naši členové používat jen na svých počítačích, ale i na mobilních telefonech. Ke spuštění sekce jsme totiž zároveň připojili i mobilní aplikaci, kterou si může každý jednoduše stáhnout.

Věříme, že tuto změnu budou všichni naši členové uvítají a že budou s tímto obrovským posunem klubu spokojeni! #florbalovarodina

(Navštíveno celkem 441x, dnes navštíveno 1x)