Sportovní víkend se Slavií!

O víkendu 12. a 13. září proběhne sportovní víkend se Slavií. Nejprve nás čeká v rámci sobotního programu Sportovní a volnočasový veletrh, v neděli pak 1. kolo divize našeho A-týmu, který v domácím zápase na Slavii bude hostit tým Sokol Rudná.

V sobotu 12. září se poprvé představíme na Sportovním a volnočasovém veletrhu, který se bude konat v Malešickém parku na Praze 10. Začátek veletrhu je v 10:00. V 10:45 bude mít FBC Slavia Praha prezentaci klubu na pódiu a poté ve 14:00 bude startovat hromadný závod na 5 a 10 km. Přijďte si zaběhat spolu se svými ratolestmi a přijďte podpořit Slavii. Doplňující informace naleznete zde: https://www.praha10.cz/desitkanadesitce

V neděli 13. září vás všechny chceme pozvat na úvodní kolo letošní sezóny divize, které naše mužské áčko odehraje v domácím prostředí v hale Slavia. Od 16:00 bude naším soupeřem nováček divize Sokol Rudná. Povede se mužskému týmu vstup do sezóny a připíšou si první 3 body do tabulky? Přijďte se podívat a pomozte jim k vítězství!

#florbalovarodina

(Navštíveno celkem 88x, dnes navštíveno 1x)