Sportovní den pro školky poprvé v Edenu

Pátek 14. června proběhl první sportovní den, který náš klub uspořádal pro děti ze školek na Praze 10. Mladí sportovci si mohli vyzkoušet různé sportovní dovednosti a došo i na malováním, nebo kuželky. Všechny disciplíny měly za úkol rozvíjet pohyblivost a kreativitu dětí a za splnění všech disciplín čekala na kluky a holky odměna v podobě dvou skákacích hradů.

Děti si vyzkoušely práci s hokejkou

Sportovního de se zúčastnili 4 školky a od začátku programu se děti nadšeně vrhly na disciplíny, které s lehkostí plnily. Vyzkoušeli si práci s hokejkou, opičí dráhu, nebo kreslily obrázky s florbalovou tématikou. Naši hráči organizovali na stanovištích plnění úkolů a paní učitelky se mohly na chvíli posadit a s drobným občerstvení na chvilí vydechnout a sledovat, jek se jejich šikovní svěřenci perou se sportovními disciplínami.

Učitelky si sportovní den pochvalovaly

Po celou dobu sportovního dne byly děti veselé a vše si náramně užívaly. Naši hráči přistoupili k dohledu zodpovědně a dětem se vším pomáhali. Kartičky se stanovišťmi se tak rychle plnily razítky za úspěšné provedení a děti se předháněly, které jich bude mít více. Když došlo na závěr akce, všechny už využili odměny za vyplněnou kartičku a vyblbli se na skákacím hradu. Na rozloučenou dostali drobné dárečky a mohly se vydat zpátky do školek. Byli jsme potěšení, že si učetilky sportovní den pochvalovaly a spokojení byly s organizací a zážitky, které jsme dětem připravily. Budeme se těšit opět na příští rok.

(Navštíveno celkem 291x, dnes navštíveno 1x)