Dorostencům se bodovat nepodařilo

Vypadá to, že sešívaným táborem prochází výsledková krize. Poslední tři zápasy Slavia prohrála a šňůra proher se po posledních zápasech navíc protáhla. A to poté, když tým nestačil jak na Bohemians, tak na Rakovník.

Prohra s lídrem jen těsně

Červenobílí jeli do Stochova s jasným cílem. Konečně vyhrát a začít nový rok dobře. V prvním zápase je ale čekal nejlepší tým ligy – Bohemians. První třetina byla, co se týká hry, vyrovnaná a šancí bylo málo. Když už se ale někdo dostal do útoku, byla to spíše Bohemka. Nepovedlo se jí však dát gól, jelikož nás podržel gólman. Slavia se dostávala do útoku sice méně, ale také si vytvořila pár šancí. Avšak ani jim se gól vsítit nepodařilo. Diváci se nakonec gólu dočkali, bohužel, pro ty slávistické, ho dal soupeř. Bohemka totiž rozjela náhodnou akci ze své poloviny a po pěkné kombinaci na útočné polovině se Jakubu Šejblovi podařilo z úhlu dostat malou škvírou míček do branky 1:0. A tímto stavem skončila i první třetina. Druhá a zároveň i třetí třetina byl přesným opakem té první. Červenobílí se začali tlačit více do útoku a také si vypracovali více šancí. Soupeř už hrozil jen z protiútoků. Ale ať se Sešívaní snažili sebevíc, kýžený gól prostě nedali a to dokonce museli přečkat oslabení, které ale s přehledem zvládli. Dokonce i v něm hrozili šancemi. Slavia tak prohrála s lídrem ligy těsně 1:0, ale co se týče výkonu, tak za něj se stydět hráči nemuseli.

Góly nepřišly ani ve druhém zápase

Další zápas jsme měli až za tři hodiny, tak jsme ten čas využili odpočinkovými aktivitami. Ať už procházkou po městě nebo bowlingem. Po třech hodinách jsme nastoupili k druhému zápasu proti Rakovníku. A začátek byl spíše vyrovnaný. Bylo k vidění plno soubojů a také dost šancí. I tak ale v první třetině nepadl žádný gól. Druhá třetina bohužel nezačala pro slávisty vůbec dobře. Po přihrávce jednoho z útočníků Rakovníka zpět do obrany, si vzal míček Tomáš Nechutný a skoro z půlky hřiště prostřelil vše, co mu stálo v cestě – 0:1. Poté byli Sešívaní jako opaření. Výkon hráčů už nebyl tak dobrý, jako předtím. Rakovník toho využíval ke svým šancím. Naštěstí nás v hodně situacích podržel opět brankář. Jenže Rakovníku se podařilo přeci jen zvýšit náskok. Při jednom z našich útoků se po střele míček odrazil k Štěpánovi Malému, který přešel celé volné hřiště, obehrál brankáře a zakončil do prázdné branky – 0:2. Další gól už naštěstí pro Slavii nepadl a tak šli Slávisti do poslední třetiny jen s dvoubrankovým mankem. Slavia se snažila ve třetí třetině se stavem ještě něco udělat a měla k tomu i dost příležitostí. Bohužel jí dnes, co se týká gólů, nebylo přáno. Rakovník si tedy na konci zápasu pojistil výhru třetím gólem díky povedené sólo akci Tomáše Nechutného. Slavia tak nevyhrála ani druhý zápas a nejenom, že zůstává na předposledním místě, ale také natáhla šňůru zápasů bez výhry na pět.

Výsledky

Bohemians Praha 8 C 1:0 FBC Slavia Praha (1:0,0:0,0:0)
Branky a nahrávky:

FBC Slavia Praha 0:3 TJ Lokomotiva Rakovník (0:0,0:2,0:1)
Branky a nahrávky:

(Navštíveno celkem 166x, dnes navštíveno 1x)