Dorostenci padli o fous s Berounem

V sobotu 17. 11 jeli sešívaní odehrát do Chýně další ligový zápas. Zápas byl do poslední chvíle vyrovnaný, bohužel se nakonec štěstí přiklonilo na stranu soupeře. Zápas začali lépe červenobílí, kteří měli několik šancí dát gól. Bohužel všechno pochytal brankář soupeře. Stejně tak Beroun měl šance, ale i náš gólman nic nepustil a díky tomu skončila první třetina bez branek.

Ve druhé periodě byl obraz hry stejný, čili střílelo se na obou stranách, ale gólmani podávali skvělé výkony. Potom, ale přišla obrovská šance. Při jedné z našich střel propadl hostujícímu gólmanovi míček a kutálel se do branky. Jenomže hostující hráč ho z brankoviště odpinknul, ale přitom stál v brankovém prostoru a bylo nařízeno trestné střílení. K nájezdu se postavil Erik Schier a s přehledem ho proměnil. 1:0 pro nás. A jelikož se situace stala pět sekund před koncem druhé třetiny, tak za tohoto stavu i skončila.

Třetí třetina už, ale tak růžová nebyla. Protože jsme měli po celý zápas nejistou obranu a k tomu nám v této části odešel i pohyb, tak jsme za to byli potrestáni. Adam Hozman totiž náhodně vystřelil a s pomocí teče se mu povedlo vyrovnat. Zápas plynul a už to vypadalo na remízu. Pak ale přišel šok. Z naší střely Beroun rozjel protiútok, kdy hráč doslova proskočil přes našeho obránce a přihrál Adamovi Hozmanovi, který dal vítězný gól. Sešívaní se ještě snažili něco s výsledkem udělat, nic se ale bohužel nepodařilo i díky gólmanovi soupeře.

Slavia tak prohrála důležitý zápas o přední příčky a v tabulce klesla na páté místo.

Výsledek a statistiky

Sport Eden Beroun 2:1 FBC Slavia Praha
Branky a nahrávky: 24. Schier (TS)

(Navštíveno celkem 235x, dnes navštíveno 1x)