Dorostenci tentokrát bez bodu

Slavia odehrála další utkaní v dorostenecké lize. Tentokrát se jí ale příliš nedařilo a oba zápasy prohrála.

Sešívaní přijeli druhou říjnovou sobotu odehrát další zápasy v dorostenecké lize. Hned na začátku toho prvního ale museli řešit nepříjemnou věc a to, že nemohli nastoupit Křížek s Vintonivem z důvodu toho, že se zdrželi v zácpě na dálnici a přijeli akorát na začátek zápasu. Nicméně tempo zápasu bylo z obou stran vlažné a nikomu se moc nikam nechtělo spěchat. Ale byli to právě červenobílí, kteří se ujali vedení v polovině první třetiny zásluhou Jiřího Sedláčka. A za pět minut bylo ještě veseleji, když se opět prosadil Jiří Sedláček. Do druhé třetiny šla Slavia s dvoubrankovým náskokem.

Ve druhé třetině se tempo hry nezměnilo a slávisté dále hráli soupeřovu hru. A to se jim bohužel vymstilo, když  po sólo úniku snížil Štěpán Malý. Slávisty tohle mělo probudit, ale bohužel nestalo se tak. A díky tomu přišla těsně před koncem rána v podobě vyrovnávacího gólu Radka Humra, který se štěstím propasíroval míček do brány.

Do třetí třetiny se šlo tedy za vyrovnaného stavu. Ale tempo zápasu se vůbec neměnilo. Bohužel pro nás Rakovníku se podařilo otočit skóre díky Štěpánovi Malému a slávisté měli co dělat, aby se pokusili výsledek zvrátit na svoji stranu. Jenže přišlo pětiminutové oslabení a to byla definitivní tečka, jelikož těsně před koncem zápasu pečetil výhru Rakovníka Tadeáš Kyncl. 

Slavia tak prohrála důležitý zápas a to může zamíchat kartami do příštích kol.

Ve druhém zápase jsme trápili lídra, ale nestačilo to

Do druhého zápasu jsme rozhodně nešli, jako favorité. Na začátku zápasu to, ale vypadalo, že to nebude tak černé jak se zdálo. Ve třetí minutě jsme už ale museli lovit míček ze sítě, když se dálky prosadil Matěj Pecha. A za čtyři minuty bylo ještě hůře, když na 2:0 zvyšoval Michal Dvorský. To nebylo ze strany Bohemky všechno. Na rozdíl tří branek za dvě minuty zvýšil opět Matěj Pecha a podařilo se mu využít přesilovku.

Ve druhé třetině se začalo stejně jako v té první. A Hned ve 14.minutě zkompletoval svůj Hattrick Matěj Pecha. Nicméně v téže minutě se podařilo Slavii dát svoji první, avšak bohužel jedinou branku zápasu, když závaru před bránou využil Šimon Peréz a propasíroval míček do branky. O minutu později dala Bohemka toho pověsténo bůra po gólu Dominika Kouby. Do poslední třetiny se šlo tedy za stavu 5:1

Ve třetí třetině už žádná branka nepadla, hrála se už spíše vyrovnaná hra. Bylo tam i pár situací, které se často nevidí. Např: vyloučení trenéra Bohemky na tribunu za kritiku rozhodčích. Slavia tedy prohrála i druhý zápas, ale na to, že hrála s lídrem tabulky podala velice solidní výkon a diváci to náležitě ocenili.

Statistiky zápasů

FBC Slavia Praha 2:4 TJ Lokomotiva Rakovník

Branky a nahrávky: 6. Sedláček (Peréz), 11. Sedláček (Holeček) – 14. Malý (Nechutný), 24. Humr, 32. Malý (Nechutný), 36. Kyncl (Kříšík). Vyloučení: 2:0, Využití: 0:1.

Bohemians Praha 8 C  5:1  FBC Slavia Praha

Branky a nahrávky: 3. Pecha, 7. Dvorský (Kouba), 9. Pecha (Jakub Šejbl), 15. Pecha (Jakub Šejbl), 16. Kouba (Bláha) – 15. Peréz (Černý). Vyloučení: 2:3, Využití: 1:0

Zdroj: https://florbalslavia-fanklub-com.webnode.cz/

(Navštíveno celkem 199x, dnes navštíveno 1x)