Elévové bílí druzí, červení první

V pořadí třetí soutěžní kolo měli o víkendu 20. – 21. října v plánu bílí a červení elévové. A vedli si nad očekávání dobře!

Bílí v sobotu na Jedenáctce vybojovali druhé místo

Nejprve se sešel tým bílých v sobotu 20. 10. na Chodově v hale VS Jedenáctka. Tedy, z bílých po nějakých absencích byli jen 3, další 3 hráči doplnili sestavu z červeného týmu a přizvali jsme jako už minule Vojtu z přípravky. Do branky šel jako už obvykle Péťa a 6 hráčů bylo akorát na 2 lajny.

První zápas jsme odehráli proti na pohled silnější Mladé Boleslavi. I přesto, že tým bílých je složený z mladších a nových hráčů, kluci bojovali a nakonec podlehli jen těsně 5:6. Ve druhém zápase jsme se střetli se týmem 101. sportovní, který jsme v minulém kole porazili. Podařilo se to i tentokrát a to 11:4. První soutěžní gól v životě si připsal Vojtík z přípravky, hattrick se podařil Pájovi a Šímovi. Třetí zápas byl také proti již známému týmu Ivanti Tigers Jižní město. Stejně jako dříve i tentokrát jsme nad tímto soupeřem zvítězili, konečné skóre bylo 6:5 v náš prospěch. I tentokrát se podařilo Vojtovi dál gól, druhý v jeho kariéře.

Tým bílých v sobotu obsadil krásné druhé místo. A díky pořadateli jsme si odnesli hezkou plaketu.

Červení v neděli v Kunraticích vyhráli celý turnaj

V neděli si chtěli po nepodařeném druhém kole spravit chuť červení. Vchod do haly v Kunraticích je napoprvé pro většinu oříšek, ale podařilo se a až na Roberta, který dorazil se zpožděním, byli všichni včas na hřišti. Do branky šel opět Péťa, kterého to tam začalo bavit a zdá se, že mají oba týmy elévů pro letošní sezónu gólmanskou jedničku jasnou.

V prvním zápasu jsme se střetli s týmem FBK Davle a hned od začátku jsme ukázali, že tréninky mají smysl. Chybičky se našly a soupeř je uměl potrestat, ale byli jsme lepším týmem. První polovinu jsme dokázali vyhrát se skóre 6:2, ve druhé jsme byli dokonce ještě o gól lepší. Celkové skóre 13:4, hattrick zaznamenali Filip a Robin. Na druhý zápas jsme opět čekali dlouhé dvě hodiny. I přes dlouhé čekání bylo na co se těšit, derby se Spartou. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a brzy vedli, ale pak se probral i soupeř a zápas byl od té chvíle vyrovnaný. V poločase svítilo skóre 5:4 v náš prospěch. Ve druhé polovině jsme se zlepšili zejména v bránění a nakonec se nám podařilo nadělit sparťanům desítku a vyhrát s celkovým skóre 10:6. Alespoň jeden gól dali skoro všichni a atmosféru derby jsme si moc užili. Poslední zápas byl díky dvěma vítězstvím o první místo v turnaji, a to s týmem z Kralup. Do finále jsme vstoupili se zápalem a na skóre v poločase to bylo znát, 4:1 pro nás. Pak se soupeř zlepšil, nebo jsme začali dělat více chyb, nebo jsme neproměňovali šance…ale i když byla druhá půlka vyrovnaná, konečné skóre se zastavilo na číslech 7:5 v náš prospěch.

Červení odehráli 3 výborné zápasy a díky výhram ve všech získali i celkové vítězství v turnaji.

(Navštíveno celkem 149x, dnes navštíveno 1x)