Elévové bílí mají za sebou první turnaj

V sobotu 22.9. se naši „elévové bílí“ vydali do Nehvizd na svůj první turnaj nové sezóny. A nevedli si vůbec špatně!

První zápas jsme se ještě trochu hledali a sehrávali, navíc nás bylo málo na střídání. Pro jednoho hráče to byla úplná soutěžní premiéra a tak není divu, že jsme domácímu týmu Tigers TJ Sokol Nehvizdy podlehli poměrně jasně 3:9. Na druhý zápas se nám podařilo doplnit sestavu tak, že vyšly 2 trojice na střídání, a hned to bylo o poznání lepší. Někteří hráči se osmělili a začali jsme hrát to, co umíme z tréninků. I proto jsme tým Orka porazili vysoko 14:4. Do třetího zápasu jsme sestavu neměnili, protože fungovala na výbornou, a také jsme slavili úspěch. I když druhou polovinu zápasu jsme polevili, pomohl nám rozdíl z první půlky a celkové skóre se zastavilo na stavu 8:5 pro nás.

Pořadatelé z Nehvizd se opět vytáhli a i když je to „jen“ jeden z ligových turnajů, které se jinde nijak samostatně nevyhodnocují, v Nehvizdech ano. Dostali jsme tedy diplom a pohár a něco sladkého za krásné 2. místo.

V brance si to vyzkoušel Péťa a šlo mu to na výbornou po všechny tři zápasy. Většina hráčů především ve druhém zápase dávala góly a byla radost se dívat. Rodiče bezvadně fandili. Díky všem za fajn úvod do sezóny.

(Navštíveno celkem 198x, dnes navštíveno 1x)