Poslední zápas dorostenců v sezóně

Tým dorostenců měl jako poslední zápas sezóny na programu dohrávku s lídrem tabulky FbŠ Bohemians Praha. Vzhledem k florbalové minulosti několika našich hráčů, kteří za Bohemku hrávali, bylo jasné, že zápas bude emotivní na obou stranách. Dorostenci do zápasu vstupovali s vědomím, že protivníka v předchozím duelu porazili, a věřili si na něj i tentokrát. Klokani se však z minulé porážky poučili a již od začátku ukazovali, kdo je na hřišti pánem. Stav po 1. třetině tak byl 0:3. Na začátku druhé třetiny se povedlo snížit, Bohemka však odpověděla dalšími 2 góly. Tak by se dal popsat i zbytek zápasu. Na každou naši vstřelenou branku klokani odpověděli dvěma jejich. Zápas tak skončil vysokou prohrou 6:13.

                                  

Poděkování trenéra

Hráčům nicméně patří velká poklona za odehranou sezónu, která pro mnohé z nich byla první soutěžní v jejich florbalové kariéře. Za těch několik málo měsíců, kdy spolu hráli, byl na každém vidět znatelný progres v jeho schopnostech. A ačkoliv se ne každý zápas povedl podle našich představ, těší mě, že tým vždy bojoval za dobré jméno Slavie.

Proto kluci díky a přeju všem hodně štěstí a úspěchů do nadcházejících sezon.

Autor: David Laho

Výsledky zápasů

FBC Slavia Praha – FbŠ Bohemians B 6:13
branky (asistence): 14:10 Matyáš Josef Andr (Jakub Richard Špůr), 17:18 František Hós (Matyáš Josef Andr), 21:35 Matyáš Josef Andr (Daniel Holman), 29:58 Matyáš Josef Andr (Ladislav Pfleger), 32:15 Jakub Richard Špůr (Tomáš Janovský), 32:35 Ladislav Pfleger (Vítek Popov),

(Navštíveno celkem 328x, dnes navštíveno 1x)