Elévové mají za sebou náročný turnaj

V sobotu 10. 3. 2018 jsme se utkali s našimi soupeři Acema Sparta Praha Grey a s FBC Olymp Praha Achilles na ZŠ Mendlova. Tento turnaj byl devátý v řadě. Čekaly nás celkem 3 náročné zápasy. Naše sestava byla doplněna novým hráčem – Filipem Kubíkem.

První zápas se Spartou byl vyrovnaný

První polovina skončila 5:2 pro nás. V této polovině zápasu jsme jednoznačně vítězili na střelbě a dorážkách před gólmanem soupeře. V druhé polovině zápasu jsme trochu polevili, přestali jsme si hlídat hráče a začali jsme zmatkovat především na naší obranné polovině, ale i přesto jsme vybojovali remízu se Spartou. Celkové skóre po první hře tedy 6:6. Výbornými výkony nás držel gólman Erik a hattrick si připsal Robin.

Druhý zápas s Olympem

Z nějakého důvodu jsme zahájili zápas špatně, jako bychom všechno z prvního zápasu zapomněli. Přestali jsme si hlídat hráče azačali jsme myslet jen na útok. Nechávali jsme hráče z Olympu procházet až před naši branku a dávat jeden gól za druhým. Poté jsme si vzali time a snažili jsme si zopakovat, co musíme dělat. I přesto jsme nehráli to, co jsme si řekli. Hra nám nefungovala a stav v poločase byl 1:5. Pořád byla naděje na výhru. Řekli jsme si, že když nebude fungovat souhra a obrana tak ty góly budou padat dál. Na začátku druhé poloviny padl náš druhý gól. Bylo vidět, že si kluci něco z toho rozhovoru vzali. Posléze padl gól do naší brány a chlapci jako by to znovu vypustili a spadli do stejných kolejí jako v první polovině. Nakonec celkový stav 2:13. I zde nás výbornými zákroky zachraňoval gólman Erik.

Třetí zápas – boj o 5. místo

V první polovině kluci snad spali. Možná se projevily předlouhé pauzy, kdy na nás mezi zápasy vyšly dvě dvacetiminutové mezery. Soupeř dával jeden gól za druhým a my se snažili mu odolávat. V první polovině se nám povedlo vstřelit 4 góly a stav byl 4:7. Do další poloviny jsme ale vstoupili jako jiný tým. Najednou jsme my byli na hřišti lepší, podařilo se dát góly. Souhra začala fungovat, obrana také a hra byla velmi vyrovnaná. Pak ale zase zabral soupeř a dal nám dva rychlé góly. Do konce zápasu nebylo nic jisté. Kluci makali ze všech sil. Fanouškovský kotel nás podporoval, jak mohl. Celkový výsledek 7:9. Kluci byli zklamaní, ale věděli, co se v zápasech nepovedlo. V tomto zápase projevil talent Šimon. Jeho zákroky v obraně byly famózní.

Autoři: Dominik/Žanda

(Navštíveno celkem 168x, dnes navštíveno 1x)