Elévové doma vyhráli všechno

V sobotu 9. prosince jsme u nás na Slavii pořádali poslední turnaj elévů v letošním roce. A naši kluci se opět vytáhli a ukázali, že umí zahrát i dva turnaje po sobě na výbornou.

Slibný začátek

První zápas proti SK Dvojka Praha B byl ještě rozehřívací. Zkoušeli jsme, jak nám budou fungovat lajny a střídání a klukům taky trošku trvalo, než se dostali do toho správného zápasového tempa. Poločas skončil 2:2, do druhé půlky jsme lehce změnili taktiku ve střídání a vyplatilo se. Podařilo se nám soupeře zatlačit a vyhráli jsme zaslouženě celkovým skóre 6:4. Hattrickem se blýskl Robin.

Výborný druhý zápas

Na druhý zápas jsme si museli počkat dlouhé dvě hodiny. Ukázalo se ale, že to na dobrou náladu a chuť do hry nemá negativní vliv. Na dalšího soupeře Start98 Praha-Kunratice Yellow jsme sice přímo nevlétli, v poločase to bylo „jen“ 2:0 v náš prospěch, ale pak už se začala projevovat výborná souhra. Na některé góly po přihrávce na volného hráče byla radost se dívat a konečné skóre 8:2 v náš prospěch hovoří za vše. Hattrick si tentokrát připsal Filip.

Vítězství v turnaji

Po dvou vítězstvích bylo jasné, že nás čeká boj o první místo. S napětím jsme očekávali, jaký asi bude soupeř z druhé tabulky, kterým byl FbK Olymp Praha Prometheus. V první polovině bylo jasné, že se jedná o silného soupeře, ale naši borci makali opravdu naplno a v polovině to bylo 7:5 v náš prospěch. Do druhé poloviny jsme se chtěli vyvarovat hlavně chybiček, po kterých nám soupeř dával góly a to se podařilo. Výsledek na časomíře 13:7 v náš prospěch a radost všech elévů z celkového vítězství, to byly moc pěkné pocity pro všechny zúčastněné i pro naše rodiče a fans. Hned 4 góly si připsal Filip, hattrick Fanda a první góly za elévy zaznamenal Péťa, ač věkem ještě přípravka. Nezůstalo jen u jednoho, podařil se mu také hattrick!

Po zápasech, společné foto v šatně

V brance výborně zachytal Erik a všichni elévové si zápasy i atmosféru u nás doma, na Slavii, jaksepatří užili. Pro dospělé bylo zase zážitkem, když jsme mezi tatínky z jiných týmů rozpoznali známé osobnosti „Geňu“ Richarda Genzera a Vašo Patejdla.

Známé osobnosti Geňa a Vašo na Slavii

Na závěr patří poděkování nejen elévům za předvedenou hru a parádní zážitky, ale i hráčům a rodičům ze Slavie za přípravu a pořádání.

Autor: Martin

(Navštíveno celkem 299x, dnes navštíveno 1x)