Naši partneři: Grizly.cz

Grizly.cz: Naším cílem je dělat život zdravější a to obnáší obrovskou výzvu.


Rádi bychom představili našeho partnera Grizly.cz, se kterým bychom rádi ukázali, že zdravý životní styl není jenom o pohybu, ale také o kvalitním a správném stravování. Naši hráči tak mají přístup ke kvalitním a zdravým potravinám, včetně doplňku stravy, se kterými se jejich výkony a výsledky mohou ještě zlepšovat. Navazujeme tak na důležitý bod týmového sedmera:

6) Zdraví – Jez a pij zdravě, hýbej se každý den i když nemáš trénink.

E-shop Grizly.cz k objednání zdravých potravin a doplňku stravy: https://www.grizly.cz

Medailonek partnera

„Naším cílem je dělat život zdravější a to obnáší obrovskou výzvu. Proto usilujeme o to, abyste u nás našli vše, co ke zdravému životu potřebujete. Denně makáme na tom, abyste u nás mohli zakoupit produkty napříč potravinami, suchými plody či doplňky a vše vybíráme (trochu klíšé ale) s láskou.

www.grizly.cz

Vždy přemýšlíme, jestli to do našeho sortimentu zapadá, jestli je to chutné, jestli je to zdravé, jestli to není jen výmysl moderní doby a samozřejmě jestli to umíme udělat cenově přijatelné. To nás vedlo k vytvoření nejen internetového projektu GRIZLY.cz, ale rovněž k vytvoření vlastní značky GRIZLY pod kterou najdete kompletní nabídku ořechů, sušeného ovoce, semínek, ořechových másel, kaší, vloček, tyčinek, sirupů a dalších produktů u kterých dbáme na vysokou kvalitu, ekonomické balení a dobrou cenu. Zkrátka, děláme věci tak, jak je sami máme rádi a díky tomu děláme náš i Váš život zdravější.“

(Navštíveno celkem 267x, dnes navštíveno 1x)