Pozvánka na 2. kolo Poháru České pojišťovny žen

2. kolo Poháru České pojišťovny žen

Naše slávistické ženy se ve svém druhém soutěžním roce poprvé přihlásily do republikového turnaje Poháru České pojišťovny žen. Po těžkých zápasech ve skupině postoupily a v toto úterý odehrají 2. kolo poháru na palubovce slavné Stodoly, která se nachází na adrese Sibeliova 368, 16000 v Praze ve Střešovicích. V zápase, který pořádá náš oddíl FBC Slavia Praha, se střetneme se soupeřem zvučného jména Tatran Střešovice.

Naše ženy už ve skupině předvedly bojovné výkony a pokusí se své soupeřky zaskočit i tentokrát. Očekává se zajímavý souboj o postup do další fáze turnaje. I proto budou naše ženy potřebovat co největší podporu z hlediště. Dorazte tedy v co největším počtu v úterý 26.9.2017 ve 20:10 hodin do střešovické arény a nejlépe ve slávistických barvách.

Jak proběhlo 1. kolo?

V 1. kole se slávistické ženy střetly se Spartakem Pelhřimov, Prague Tigers, 1. FbK Tábor a FBŠ Slavia Plzeň. I přes jedinou výhru nad Spartakem Pelhřimov se prokousaly ženy do druhého kola. Ženy si především vyzkoušely jiný systém než v lize a nabraly zkušenosti, jelikož se střetly s týmy, se kterými se normálně v lize nestřetnou. Naše holky do všech zápasů daly slávistické srdíčko a nechaly na zápasech úplně vše a i proto si teď mohou vyzkoušet, ve svém prvním vystoupení na tomto turnaji, druhé kolo.

(Navštíveno celkem 263x, dnes navštíveno 1x)