Soustředění starších žáků a dorostu v Jinolicích

V minulém týdnu od 15. srpna do 20. srpna 2017 proběhlo soustředění starších žáků a dorostu v kempu Eden v  Jinolicích u Jičína.

Vše začalo úterním srazem na Černém Mostě, hned po příjezdu do kempu se kluci vydali na první výběh, abych se trenéři přesvědčili o jejich fyzičce, následoval kruhový trénink a fotbálek, do kterého se zapojili i trenéři. Večer bylo týmové fandění slavistickým kolegům ve fotbale v boji o Ligu mistrů. Nádherné prostředí v ně i kolem kempu dávalo realizačnímu týmu skvělé podmínky pro kondiční tréninky. Ranní výběhy v lese, kruhové tréninky v písku, ale i plavání ve zdejším rybníku nebo fotbálek na zdejším hřišti, všechny tyto aktivity byly na denním pořádku.

Ve středu a čtvrtek se uskutečnily perfektně připravené tréninky ve sportovním areále v Jičíně pod vedením trenéra Davida Laha, které dávají týmu velkou šanci na úspěchy v nadcházející sezoně, sehrání jednotlivých hráčů v hale dalo i šanci k natočení pár záběrů.

V pátek pak došlo k vyvrcholení soustředění a nejtěžším tréninkům s fyzickými testy. Stanovení herních systémů, volba kapitána, rozbory u videa a na závěr i táborák s ohněm byly v průběhu soustředění pro stmelení kolektivu velice důležité. Nakonec i výlet do pohádkového města Jičína a výstup na zdejší věž dal všem nezapomenutelné zážitky.

Parta, která se na soustředění vytvořila, bude sloužit jako základ slávistické florbalové rodiny. Všichni už se těší na další společné zážitky jak v sezoně, tak mimo ni.

(Navštíveno celkem 486x, dnes navštíveno 1x)