Elévové na turnaji v Zelenči čtvrtí

V sobotu 1. dubna čekal na elévy Slavie další turnaj sezóny, tentokrát v Zelenči. Na úvod jsme hráli s Tigers TJ Sokol Nehvizdy, tedy soupeřem, který nás na posledním turnaji porazil ve finále. Tentokrát jsme do hry vstoupili lépe my, měli jsme mírně navrch a v polovině jsme vedli o gól. V druhé části se hra přelévala, chvilku vedl soupeř, pak my, nakonec zase soupeř. Štěstí se k nám tentokrát nepřiklonilo a dopadlo to o gól lépe pro Nehvizdy.

Druhý zápas jsme sehráli s novým soupeřem FBK Davle. Začali jsme podobně jako v první hře a brzy s náskokem vedli. Potom přišly zbytečné chyby na naší straně, ale v polovině to bylo stále o gól pro nás. Druhou část jsme sehráli lépe a i když jsme zase zbytečnými chybami umožnili soupeři skórovat, vítězství jsme si pohlídali.

V zápase o třetí místo jsme nastoupili proti Athletics Praha 2007, další tým, se kterým jsme se ještě nepotkali. V první polovině kluci snad spali, možná se projevily předlouhé pauzy, kde mezi zápasy na nás vyšly třízápasové/dvouhodinové mezery, soupeř dával jeden gól za druhým a my nic. Do další poloviny jsme ale vstoupili jako jiný tým, najednou jsme my byli na hřišti lepší, podařilo se dát góly a už už to vypadalo na senzační vyrovnání. Pak ale zase zabral soupeř, dal nám jeden rychlý gól a i když jsme zkusili power play, nevyšlo to, inkasovali jsme do prázdné a ze třetího místa se tak radovali Athletics.

V brance zachytal výborně Martin. Byli jsme sice oslabeni o Fandu a Sašu, ale i tak jsme měli tradiční tři trojky. Nejdůležitější ale je, že jsme si to všichni užili. A to i s cukrárnou a točenou zmrzlinou v dlouhých pauzách :).

Martin Počta, trenér

Foto: Ondřej Malý
http://fbcslaviapraha.rajce.idnes.cz/Turnaj_Zelenec_1.4.2017/

(Navštíveno celkem 163x, dnes navštíveno 1x)