Přijďte fandit!

Milí přátelé, další turnaj kategorie starší žáci máme velmi úspěšně za sebou. Rád bych vám poděkoval za účast a podporu. Dále bych chtěl turnaj krátce zhodnotit a dodat pár informací.

Kdo byl na tomto turnaji na pražské Kotlářce v Unihoc Aréně, musel si jistě všimnout dost zásadní změny konečných výsledků a celého herního projevu našeho týmu. Vše se neslo ve velmi pozitivním směru, uhráli jsme slušné a přesvědčivé výsledky a prezentovali se pěknou energickou hrou. V posledním článku jsem vám nastínil, co se událo v klubu FBC Slavia a s jakou vizí chceme jít dál. Našim mladším hráčům z kategorie elévů se začalo opravdu velmi dobře dařit a dělají nám jen samou radost. Věřím, že přišel čas, abychom všem ukázali, že je třeba nás brát vážně a že nikomu nedarujeme nic zadarmo.

Rád bych vás všechny – nejen rodiče, ale i ostatní fanoušky našeho klubu FBC Slavia Praha – tímto velmi vážně požádal o co největší podporu. Je to pro nás v této době skutečně hodně důležité a věřím, že vaše podpora nám také může výrazně pomoci k dalším úspěchům, za kterými jsme hrdě vykročili s posledním turnajem a na které chceme rozhodně navázat. Další turnaj se koná 5. března 2017 ve sportovní hale v Dobřichovicích (Pražská 408, Dobřichovice) a navíc jsme pořádající tým. Našim soupeřům jsme jasně dali vědět, že tu jsme a jsme připraveni tvrdě bojovat o co nejlepší umístnění v tabulkách a jít si odhodlaně za co nejlepším výsledkem.

Jsme jiní, jsme silnější, spolu jsme silněší! Přijďte fandit!

Přemysl Koloc
Šéftrenér mládežnických kategorií
FBC Slavia Praha

(Navštíveno celkem 382x, dnes navštíveno 1x)